Podłogi

Wiosenne porządki na tarasie

Deska tarasowa WPC

Pogoda zaczyna nas coraz bardziej rozpieszczać. Rozpoczynamy sezony gilowe, pikniki i inne spotkania z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Zanim jednak wygodnie zasiądziemy na tarasie i zaczniemy świętować, musimy go uporządkować, czyli kompleksowo przygotować do nowego sezonu użytkowania.

W zależności od materiału z którego wykonany jest taras zalecane są różne formy czyszczenia i pielęgnacji. My opiszemy to na przykładzie desek tarasowych WPC, które wykonane są z kompozytu drewna i doskonale imitują prawdziwe drewno egzotyczne. Tarasowe deski kompozytowe przewyższają swym standardem drewno, ponieważ wyeliminowano w nich wady tego surowca. Dzięki połączeniu naturalnych włókien bambusowych z tworzywem sztucznym, deski kompozytowe nie nasiąkają wodą, są odporne na zmiany temperatur i uszkodzenia mechaniczne.

Tradycyjne porządki, nie tylko na tarasie – musimy zacząć od usunięcia śmieci i umycia powierzchni tarasu. Później, tak naprawdę jedynym zabiegiem pielęgnacyjnym, którego wymagają deski kompozytowe, jest czyszczenie ich powierzchni z pojawiających się na bieżąco zanieczyszczeń typu: piasek, kurz, liście. Do tego rodzaju zabiegów wystarczy szczotka z ostrym włosiem i ewentualnie woda. Idąc z duchem czasu oprócz niezniszczalnego materiału WPC , oferujemy też niewidoczny system montażu, co doceni każdy esteta. Istotne iż jeśli chodzi o deski tarasowe kompozytowe cena przekłada się na znaczną trwałość i długoletni okres użytkowania. Deska WPC to propozycja dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania, dzięki którym przy minimalnym nakładzie pracy uzyskają imponujący efekt.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą desek WPC Wild Wood na: https://wild-wood.pl/deski-tarasowe/.