O marce

Tworząc w roku 2010 markę Wild Wood chcieliśmy stworzyć podłogi oparte o najnowsze trendy wzornictwa oraz sprawdzone, nowoczesne, często innowacyjne technologie, tak aby Wild Wood stał się symbolem wysokiej jakości i nienagannej estetyki wykonania.

Dziś Wild Wood obejmuje szeroki katalog podłóg bambusowych, kompozytowych desek tarasowych WPC oraz podłóg laminowanych. Zapewniamy także wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz listwy podłogowe i przypodłogowe.

Marka Wild Wood to produkty proekologiczne, cały nasz asortyment wytwarzany jest z poszanowaniem środowiska naturalnego, co potwierdzają certyfikaty i najwyższe parametry techniczne dla każdego z oferowanych wyrobów.

Nasze podłogi projektujemy, aby spełniały najwyższe wymagania klientów zarówno pod względem estetyki jak i wytrzymałości na długoletnie użytkowanie.


Jesteśmy certyfikowani według wymagań ISO 9001:2008. Zostaliśmy także wyróżnieni w konkursie Dobry Design 2013 i 2014 oraz znaleźliśmy się w elitarnym gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce w latach 2013-2015. Posiadamy Certyfikat Jakości Biznesu, którego jednym z celów jest propagowanie idei etycznego postępowania w relacjach biznesowych.

W 2016 roku jako jedyni w Polsce otrzymaliśmy Certyfikat Zasad Należytej Staranności EUTR. System ten funkcjonuje w firmie w obszarze oceny i kwalifikacji dostawców oraz kontroli łańcucha dostaw produktów.